Založ si blog

„Dobrovoľné“ Testova-NIE!

Vyjadrenie k aktuálnej situácii
Na základe zváženia okolností a podľa najlepšieho vedomia a svedomia otvorene vyjadrujem svoj negatívny postoj voči mojej osobnej, a rovnako tak účasti mojich blízkych na hromadnom testovaní obyvateľstva.
Som osoba vzdelaná v oblasti biotechnológii rešpektujem a dodržiavam pokyny na zabezpečenie vlastnej bezpečnosti a rovnako bezpečnosti môjho okolia.
Po racionálnom zvážení všetkých okolností nepovažujem za správne sa ísť testovať do infekčného prostredia nakoľko si nemyslím, že štát je schopný v tak rýchlom a pomerne neuváženom slede zabezpečiť neinfekčné prostredie pre odber vzoriek na základe poznania postupov, náležitostí s testovaním a analýzou vzoriek spojených.
Priamo ohrozuje obyvateľstvo a najmä zdravotný a obslužný personál.
Poznám a aktívne vnímam možnosti identifikácie vírusu a teda použitia testu na identifikáciu pozitívnych jedincov, ktorý právom vyvoláva širokú odbornú ale aj laickú diskusiu a to právom.
Cítim sa v dôsledku zmätočných pokynov ohrozená a pod nátlakom, avšak moja slobodná vôľa a poznanie mi dovoľuje konať na základe vlastného presvedčenia a úsudku.
Ing. Zuzana Drdolová, PhD.

Nepokazte mu to !

18.10.2020

Podporujem snahu premiéra otestovať všetkých občanov Slovenska. Vyzývam všetkých NEPOKAZTE MU TO!.. Len mám k tomu svoju úvahu. Celé je to úplne nereálne a to hneď z dvoch dôvodov – ad 1/ je to technicky nemožné uskutočniť, ad 2/ čo tým zistíme? Ad 1./ Začnime počítať. Občanov SR je 5,5 milióna, volebných miestnosti, kde sa má konať údajné testovanie je [...]

Ako konečne niečo riešiť pre občanov Slovenska?

05.10.2020

Veľmi som rozmýšľal, čím by sa mali naši poslanci zaoberať ako medzi prioritami? Naši novozvolení poslanci riešia v parlamente aktuálne potratové tabletky, o chvíľu budú riešiť legalizáciu ľahkých drog. Myslíte si, že je to priorita súčasnej doby? Ako vyplýva zo štatistík roku 2019, tak umelých prerušení tehotenstva bolo vykonaných celkom 7.153 Čím by sa [...]

Úvery na bývanie po novom

23.06.2019

Podľa nových smerníc NBS a bánk, sa budú po novom poskytovať úvery na bývanie len vo výške 80% z ceny nehnuteľnosti. Musíte teda niekde zohnať chýbajúcich 20%. Aké sú možnosti?: a./ našetriť si vlastné finančné prostriedky b./ dofinancovanie spotrebným úverom c./ prefinancovať cez stavebnú sporiteľňu d./ založiť ešte aj nehnuteľnosť svojich rodičov Príklad [...]

Džamál Chášakdží Turecko Saudská arábia novinár

Z vraždy novinára Chášakdžího bolo obžalovaných ďalších šesť ľudí

24.11.2020 16:18

Chášakdžímu sa pred smrťou vyhrážal poradca saudskoarabského princa Salmána, tvrdí svedok.

Čaputová / Matovič /

Matovič sa ospravedlnil koaličným partnerom, Čaputová vyzvala na zmier

24.11.2020 15:51, aktualizované: 16:29

Prezidentka Čaputová zároveň vyzvala na zmenu prístupu riešenia pandémie koronavírusu. Ďalšie kolo testovania by malo byť podľa nej dobrovoľné.

Boris Kollár

Kollár by mal prísť do parlamentu na budúci týždeň

24.11.2020 14:50

Pre Pravdu to potvrdil šéf poslaneckého klubu Sme rodina Peter Pčolinský, čím vyvrátil informácie, že pre voľbu nového generálneho prokurátora príde Kollár do parlamentu skôr.

Peter Pellegrini

Ak bude testovanie povinné, Hlas ho zrejme využije na zber podpisov pod referendum

24.11.2020 14:34, aktualizované: 15:21

Referendum sa má týkať skrátenia aktuálneho volebného obdobia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 7438x
Priemerná čítanosť článkov: 1860x

Autor blogu

Kategórie